Питання від Конфуція красуням Вінницького національного технічного університету

Конкурс «Міс ВНТУ» є безумовно найпопулярнішим серед численних заходів, які відбуваються в нашому університеті, він традиційно привертає велику увагу як студентів, так і викладачів.

Цього року до його проведення долучився й Інститут Конфуція ВНТУ. Інтелектуальний конкурс був присвячений спадку Конфуція. Учасниці відповідали на запитання щодо того як ідеї Конфуція, зокрема дотримання виконання ритуалів можуть допомогти сучасній людині бути щасливішою. А передував цій інтелектуальній розмові хореографічний вихід дівчат у китайських сукнях, які спеціально для цього випадку привезла з Китаю співдиректорка Інститут Конфуція ВНТУ з китайського боку Ван Хайчжень.

А по завершенні конкурсних подій представниці семи факультетів та інституту отримали з рук керівників Інституту Конфуція ВНТУ пам’ятні подарунки та запрошення на курси китайської мови.