БАЮНАЛІЯ ЗІ СМАКОМ КИТАЮ
знайомство з культурою Китаю через інтелектуально-ігровий формат

8 липня 2021 р. в Інституті Конфуція ВНТУ відбулася подія, яка покликана закласти традицію знайомства з величезним культурним спадком китайської цивілізації через формат інтелектуальних змагань. Досвід проведення подібного роду заходів університетського Клубу інтелектуального товариства «Баюн» отримав нове поширення.

Представникам 8-ми команд, у складах яких були як студенти так і викладачі, колишні випускники ВНТУ, учителі вінницьких шкіл, інженери, журналісти та представники інших професій, було запропоновано п’ять різноманітних конкурсів. А окрім цього була пісня китайською мовою від Мирослави Присяжнюк (студентка ФКСА), розповідь про китайський живопис від Ван Хайчжень (співдиректорки Інституту Конфуція ВНТУ з китайського боку).

Перемогу в інтелектуальних баталіях на китайську тематику здобули гравці команди «ТОСТ», вони й отримали фірмові чашки від Інституту Конфуція ВНТУ, щоб наповнювати їх чудових китайських чаєм та проголошувати прекрасні тости.